פרקט פורניר של חברת פרקי

כמעט שליש מהאנרגיה שאנחנו צורכים לייצור הרצפות מופק על ידי פאנלים סולאריים שלנו. בשנה שעברה התקנו 2 טורבינות רוח המספקות לנו אנרגיה בת קיימא נוספת. אנחנו גם מפחיתים את הפסולת שלנו על ידי איסוף שבבי נסורת ועץ אשר יכול לשמש כדלק חימום בחודשים הקרים. פחות פסולת, פחות דלק, פחות פליטת גז. ויש עוד חדשות טובות: אנו שואפים להיות מסוגלים לייצר על בסיס co2  טבעי ניטראלי לחלוטין עד 2017!
עץ אמיתי
כל לוח של Parky מכוסה בשכבה עליונה של עץ דק. לכן הרצפות שלנו נראות כמו פרקט מוצק. בדיוק כמו בטבע, אין שני לוחות רצפה זהים. בנוסף, העץ מרגיש חם ונעים למגע.
קל להתקנה
עם Parky יש לכם את כל היתרונות המעשיים של למינציה בלי להשתמש בלמינציה בביתכם. הרצפות שלנו קלות לתחזוקה ובאות עם מערכת יוניקליק להתקנה מהירה.

חזק יותר מפרקט עץ רגיל
רצפת Par-KY אינה רק חזקה אלא גם מאוד עמידה בפני פגע, הודות לשכבות שמרכיבות אותה .
שיכבה ראשונה  -HDF  חזק במיוחד (לוחות עץ בצפיפות גבוהה). מעליהם שכבת עץ עליונה שמעליה גימור עם  שמונה שכבות עמידות של לכה UV. הרכב גאוני זה מבטיח כי הרצפות שלנו הן עמידות יותר בפני פגע מפרקט עץ רגיל.

שמירה על היגיינה והגנה ממים
כל החיבורים של הפרקט צבועים, מצופים בלכה, ומוגנים מלחות הודות למערכת/טכניקת איטום מים מלאה. הפזות מצופות בשכבה של חומר אנטי בקטריאלי. זה מבטיח שבקטריות לא יצליחו לגדול, כך שהרצפה נשארת לא רק נקייה אלא גם הגיינית  

ריצוף פורניר של פרקי מבטיח איכות אוויר בריאה
זוהי עובדה: איכות האוויר טובה יותר בחדרים עם רצפת Par-KY. כיצד זה אפשרי? אנו משתמשים בצבעים על בסיס מים בלבד, דבקים ללא VOCs (תרכובות אורגניות נדיפות) ולכה עם מינימום של ממסים. שכבת HDF (לוחות בצפיפות גבוהה) אשר משמשת כליבת הלוח שלנו היא באיכות הגבוהה ביותר בלבד. זה מאפשר לרצפות שלנו להרוויח ציוני A באירופה עם כמה אוספי Par-KY שקבלו ציון גבוה עד A +.

ההליכה עליו שקטה
בקולקציה +  (קולקציה מיוחדת) יש שכבת 2 מ"מ של שעם משולב על הגב. זה גורם להם להיות שקטים להליכה, בדיוק כמו רצפת עץ שמודבקת לרצפה.

מהו גימור מוברש?
גימור מוברש מדגיש את המבנה הטבעי של העץ. הרצפות האלו גם מגיעות עם לכה מט המקנה המראה הטבעי של העץ.

חזק פי שתיים
8 שכבות של לכה עושה את הרצפות של Parky חזקות במיוחד ומגנות על העץ מרטיבות ולכלוך.
הסוד של הרצפות החזקות שלנו טמון במערכת DSI. במהלך תהליך הדחיסה, הדבק נלחץ כמה שיותר עמוק לתוך העץ. במהלך מריחת הלכה על השכבה העליונה, העץ סופג ממנה ונוצר מגע עם הדבק. כך העץ ספוג לגמרי ונעשה חזק במיוחד לאחר הייבוש.


מושלם עבור חימום תת רצפתי
כל הרצפות שלנו מאפשרות לחום להקרין מהר יותר מאשר רצפות פרקט אחרות. משמעות דבר היא שהן אידאליות להתקנה על מערכות חימום תת רצפתי. 

אולי יעניין אותכם

פרקט פורניר של חברת פרקי

פרקט פורניר של חברת פרקי

Par-ky אוהבים עץ, ולכן אנחנו מקפידים מאוד האופן שבו אנו משתמשים במשאב טבע יקר ערך. אנו מייעלים את השימוש בחומר גלם על ידי חיתוך לשכבות דקות במקום ללוחות עץ עבים שבהם רוב העץ לא מנוצל. בנוסף, כל העץ שלנו מגיע מיערות אקולוגיים ברי קיימא.
קרא עוד
פרקט ואיכות הסביבה

פרקט ואיכות הסביבה

בשנים האחרונות החלה מודעות בעולם ובארצנו לאחריות סביבתית ושיטות בניה ירוקות
ישנה יותר התמקדות בצד הסביבתי/ירוק ותכנון ארוך טווח(לדוגמא שימוש בעץ במקום בטון- ייצור ושימוש בבטון צורך הרבה יותר משאבים ואנרגיה בהשוואה לעץ)
קרא עוד
ניקוי ותחזוקת פרקטים

ניקוי ותחזוקת פרקטים

השלב הסופי והאחרון ואחד החשובים בתהליך הוא השלב שאחרי ההתקנה כשהפרקט כבר הותקן ועכשיו רק צריך לשמור עליו. פרקט לכל סוגיו יכול להישמר עשרות וגם מאות שנים אם יודעים איך לשמור עליו.
קרא עוד
איך מתקינים פרקט ?

איך מתקינים פרקט ?

התקנה מקצועית ונכונה של הפרקט היא אולי החשובה בתהליך
וללא ספק יכולה לחסוך מפח נפש בעתיד כי הרי גם אם נרכוש את הפרקט הכי איכותי שיש ונתקין אותו בצורה לא מקצועית אז בעצם לא עשינו כלום והפרקט לא בהכרח יחזיק מעמד.
קרא עוד
מה עדיף פרקט עץ טבעי בגמר שמן או בגמר לכה ?

מה עדיף פרקט עץ טבעי בגמר שמן או בגמר לכה ?

המטרה של שניהם השמן או הלכה היא סגירה והגנה על העץ הטבעי  פרקטים בגמר שמן 
אם תבחרו ברצפת פרקט מעץ טבעי בגימור שמן תוכלו לקבל את המראה של העץ הטבעי,
השמן מדגיש את האופי הטבעי של העץ.
קרא עוד

דוביפרקט

כשאהבה ישנה ואומנות נפגשים...