אודות דוביפרקט בע"מ

אודות דוביפרקט בע
חברת דוביפרקט בע"מ נוסדה בשנת 1997, כחברת התקנות מקצועית וקנתה לעצמה שם ולקוחות בזכות החידושים בתחום והשרות האישי.
שרות ברמה גבוהה וחשיבה על הלקוח וצרכיו הביאה לזיהויי מוצרים איכותיים החסרים בשוק, מה שהוביל לצורך ביבוא ויצור . חברת דוביפרקט הינה חלוצה בתחום הפנלים בארץ, אנו היינו הראשונים  שהביאו פנל MDF  צבוע לבן בניגוד לMDF  מצופה בנייר לבן הרגיש למים ונזקים שונים שהיה נהוג עד אז. משגדל הביקוש לפנלים בארץ נעשינו ערוץ ישיר ליבוא פנלים מהיצרנים ולא בעקיפין דרך חברות יצרני הפרקט תוך מתן דגש על מוצר איכותי יותר במחיר תחרותי. אחד המוצרים החשובים בתחום שהוחדרו לשוק ע"י דוביפרקט היה הפנל הפולימרי צבוע לבן המוגן מפני ניזקי מים, שריטות ומכות . בנוסף ליבוא פנלים מחול אנחנו החברה היחידה שמייצרת כחלק מליין הפנלים פנל פולימר תוצרת הארץ. 
כיום חברת דוביפרקט בע"מ היא יבואנית, משווקת, מוכרת, מייצרת ומתקינה את כל סוגי הפרקט בעיצובים וגימורים שונים, החל מפרקט עץ (מודרני, ראטרו ועתיק), פרקט פורניר, פרקט למינציה, פנלים, ספים, דבקים, לכות ושמנים , צבעים וגיוונים לפרקט , חומרי ניקוי ותחזוקה וכו'

הטרנדים והעיצובים משתנים ואיתם גם אנחנו, חלק נכבד בתעשיית הפרקט הוא להיות נוכח בתערוכות הגדולות בהן יש את החידושים האחרונים בתחום ולהביא את הדגמים האיכותיים והמקוריים שיש. אנו מתעדכנים באופן יומיומי במתחדש בתחום ונמצאים בקשר עם כל המותגים הקיימים בארץ ובחול.

דוביפרקט - חלק מחוויית העיצוב שלכם

דוביפרקט -  חלק מחוויית העיצוב שלכם

נמצאים בפרטים הקטנים

עוד שמות שמכנים אותנו

  1. דובי פרקט

    בעיברית נוטים אנשים לפצל מילה מחוברת לשתי מילים לכן דוביפרקט הופך בעיני רבים לדובי פרקט

  2. אלדובי פרקטים

    שם המשפחה של אמיר הבעלים אלדובי ומכן נובע הבילבול

  3. דובי פרקטים